ST42ETB500
Przegląd produktów
Part Number: ST42ETB500
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 50 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Arkusze danych: ST42ETB500.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ST42ETB500
Part Number ST42ETB500 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 50 OHM 0.25W GW TOP ADJ Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 110604 pcs Arkusz danych ST42ETB500.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style Gull Wing
Współczynnik temperaturowy ±250ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Seria ST42 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 50 Ohms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy ST-42ETB500
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 50 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment