ST42EG104
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ST42EG104
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 100K OHM 0.25W J LEAD
Arkusze danych: ST42EG104.pdf
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ST42EG104
Part Number ST42EG104 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 100K OHM 0.25W J LEAD Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 76765 pcs Arkusz danych ST42EG104.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style J Lead
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Seria ST42 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 100 kOhms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Bulk Liczba zwojów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks szczegółowy opis 100 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment