ST32ETH503
Przegląd produktów
Part Number: ST32ETH503
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 50K OHM 0.125W GW SIDE
Arkusze danych: ST32ETH503.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ST32ETH503
Part Number ST32ETH503 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 50K OHM 0.125W GW SIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78672 pcs Arkusz danych ST32ETH503.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style Gull Wing
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
Seria ST-32 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 50 kOhms Moc (W) 0.125W, 1/8W
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy ST-32ETH 50K OHM (54)
ST-32ETH503
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 50 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
Typ regulacji Side Adjustment
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ST32TA102
ST32TA102
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TRIMMER 1K OHM 0.125W J LEAD TOP
Na stanie: 4664 pcs
Pobieranie: ST32TA102.pdf
RFQ
ST32RP
ST32RP
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: DIAC 27-37V 2A DO214