ST32ETH203
Przegląd produktów
Part Number: ST32ETH203
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 20K OHM 0.125W GW SIDE
Arkusze danych: ST32ETH203.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ST32ETH203
Part Number ST32ETH203 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 20K OHM 0.125W GW SIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78578 pcs Arkusz danych ST32ETH203.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style Gull Wing
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
Seria ST-32 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 20 kOhms Moc (W) 0.125W, 1/8W
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy ST-32ETH 20K OHM (24)
ST-32ETH203
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 20 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment