ST32EA500
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ST32EA500
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 50 OHM 0.125W J LEAD TOP
Arkusze danych: ST32EA500.pdf
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ST32EA500
Part Number ST32EA500 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 50 OHM 0.125W J LEAD TOP Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 97095 pcs Arkusz danych ST32EA500.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style J Lead
Współczynnik temperaturowy ±250ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Seria ST-32 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 50 Ohms Moc (W) 0.125W, 1/8W
Opakowania Bulk Liczba zwojów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks szczegółowy opis 50 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment