SM31TW204
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM31TW204 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM31TW204
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 200K OHM 0.125W J LEAD
Arkusze danych: SM31TW204.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM31TW204
Part Number SM31TW204 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 200K OHM 0.125W J LEAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62786 pcs Arkusz danych SM31TW204.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style J Lead
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.154" L x 0.126" W x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
Seria SM31 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 200 kOhms Moc (W) 0.125W, 1/8W
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy SM-31TW204
Liczba zwojów 5 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 200 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment