SM31TA101
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM31TA101
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 100 OHM 0.125W J LEAD
Arkusze danych: SM31TA101.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM31TA101
Part Number SM31TA101 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 100 OHM 0.125W J LEAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 59496 pcs Arkusz danych SM31TA101.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style J Lead
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.173" L x 0.154" W x 0.134" H (4.40mm x 3.90mm x 3.40mm)
Seria SM31 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 100 Ohms Moc (W) 0.125W, 1/8W
Opakowania Tape & Reel (TR) Inne nazwy SM-31TA 100 OHM (101)
SM-31TA101
Liczba zwojów 5 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 100 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment