PS30-103R-P
Copal ElectronicsCopal Electronics
PS30-103R-P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PS30-103R-P
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu PRES SWITCH W/GAUGE PNP OPEN COL
Arkusze danych: 1.PS30-103R-P.pdf2.PS30-103R-P.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 855 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 855 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PS30-103R-P
Part Number PS30-103R-P Producent Copal Electronics
Opis PRES SWITCH W/GAUGE PNP OPEN COL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 855 pcs Arkusz danych 1.PS30-103R-P.pdf2.PS30-103R-P.pdf
Napięcie - Dostawa 12 V ~ 24 V Termination Style Cable
Dostawca urządzeń Pakiet - Seria PS30
Pressure Type Compound Styl portów Threaded
Port Rozmiar Female - M5 Package / Case Module Box with Display
Typ wyjścia PNP - Open Collector Wydajność -
Inne nazwy 563-1403 temperatura robocza -10°C ~ 50°C
Ciśnienie robocze -14.5 PSI ~ 145.04 PSI (-100 kPa ~ 1000 kPa) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalne ciśnienie 1500 PSI (10342.14 kPa) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Temperature Compensated
szczegółowy opis Pressure Sensor -14.5 PSI ~ 145.04 PSI (-100 kPa ~ 1000 kPa) Compound Female - M5 Module Box with Display Precyzja ±1%
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PS30-10MC1BR10K
PS30-10MC1BR10K
Producenci: BI Technologies / TT Electronics
Opis: SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 30MM