FT63ETV204
Copal ElectronicsCopal Electronics
FT63ETV204 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FT63ETV204
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Arkusze danych: FT63ETV204.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FT63ETV204
Part Number FT63ETV204 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 189206 pcs Arkusz danych FT63ETV204.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style PC Pins
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Seria FT-63 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 200 kOhms Moc (W) 0.5W, 1/2W
Opakowania Tape & Box (TB) Inne nazwy FT-63ETV 200K OHM (204)
FT-63ETV204
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment