F251R-12LLB
Copal ElectronicsCopal Electronics
F251R-12LLB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F251R-12LLB
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Arkusze danych: F251R-12LLB.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F251R-12LLB
Part Number F251R-12LLB Producent Copal Electronics
Opis FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15605 pcs Arkusz danych F251R-12LLB.pdf
Szerokość 10.00mm Waga 0.015 lb (6.8g)
Zakres napięcia 10.2 ~ 13.8VDC Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 25mm L x 25mm H Seria F251R
RPM 6500 RPM Moc (W) 360mW
Inne nazwy 563-1114
F251R12LLB
temperatura robocza 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Hałas 11.0 dB(A) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Żywotność @ Temp. -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy - Rodzaj wentylatora Tubeaxial
Aktualna ocena 0.030A Typ łożyska 1 Ball/1 Sleeve