CT9EW100
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EW100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CT9EW100
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP
Arkusze danych: CT9EW100.pdf
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CT9EW100
Part Number CT9EW100 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79228 pcs Arkusz danych CT9EW100.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style PC Pins
Współczynnik temperaturowy ±250ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.378" L x 0.217" W x 0.378" H (9.60mm x 5.50mm x 9.60mm)
Seria CT9 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 10 Ohms Moc (W) 0.5W, 1/2W
Opakowania Bulk Liczba zwojów 18
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment Typ regulacji Top Adjustment