CT94EZ101
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EZ101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CT94EZ101
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Arkusze danych: CT94EZ101.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CT94EZ101
Part Number CT94EZ101 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 95276 pcs Arkusz danych CT94EZ101.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style PC Pins
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
Seria CT94 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 100 Ohms Moc (W) 0.5W, 1/2W
Opakowania Bulk Inne nazwy CT-94EZ 100 OHM (101)
CT-94EZ101
Liczba zwojów 18 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment