CT94EY100
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EY100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CT94EY100
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP
Arkusze danych: CT94EY100.pdf
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CT94EY100
Part Number CT94EY100 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80948 pcs Arkusz danych CT94EY100.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style PC Pins
Współczynnik temperaturowy ±250ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
Seria CT94 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 10 Ohms Moc (W) 0.5W, 1/2W
Opakowania Bulk Inne nazwy CT-94EY 10 OHM (100)
Liczba zwojów 18 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment