CT6EW103
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EW103 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CT6EW103
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Arkusze danych: CT6EW103.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CT6EW103
Part Number CT6EW103 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 162463 pcs Arkusz danych CT6EW103.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style PC Pins
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Seria CT6 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 10 kOhms Moc (W) 0.5W, 1/2W
Opakowania Bulk Inne nazwy CT-6EW 10K OHM (103)
CT-6EW103
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment