CT6EP101
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EP101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CT6EP101
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Arkusze danych: CT6EP101.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CT6EP101
Part Number CT6EP101 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 144052 pcs Arkusz danych CT6EP101.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style PC Pins
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Seria CT6 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 100 Ohms Moc (W) 0.5W, 1/2W
Opakowania Bulk Inne nazwy CT-6EP 100 OHM (101)
CT-6EP101
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment