CT6EF202
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CT6EF202
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN BACK
Arkusze danych: CT6EF202.pdf
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CT6EF202
Part Number CT6EF202 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN BACK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62475 pcs Arkusz danych CT6EF202.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style PC Pins
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Rozmiar / Wymiar Round - 0.413" Dia x 0.299" H (10.50mm x 7.60mm)
Seria CT6 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 2 kOhms Moc (W) 0.5W, 1/2W
Opakowania Bulk Inne nazwy CT-6EF 2K OHM (202)
CT-6EF202
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 2 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Bottom Adjustment