1113TR501
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1113TR501
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 500 OHM 0.75W PC PIN TOP
Arkusze danych: 1113TR501.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 1113TR501
Part Number 1113TR501 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 500 OHM 0.75W PC PIN TOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5478 pcs Arkusz danych 1113TR501.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style PC Pins
Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C Rozmiar / Wymiar Round - 0.531" Dia x 0.268" H (13.50mm x 6.80mm)
Seria 1113 Materiał rezystancyjne Wirewound
Tryb panel 500 Ohms Moc (W) 0.75W, 3/4W
Opakowania Tube Liczba zwojów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 500 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 1 Turn Top Adjustment