1113B200
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1113B200
Producent / marka: Copal Electronics
Opis produktu TRIMMER 20 OHM 0.75W SLD HK TOP
Arkusze danych: 1113B200.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 1113B200
Part Number 1113B200 Producent Copal Electronics
Opis TRIMMER 20 OHM 0.75W SLD HK TOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5922 pcs Arkusz danych 1113B200.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style Solder Hook
Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C Rozmiar / Wymiar Round - 0.531" Dia x 0.630" H (13.50mm x 16.00mm)
Seria 1113 Materiał rezystancyjne Wirewound
Tryb panel 20 Ohms Moc (W) 0.75W, 3/4W
Opakowania Tube Liczba zwojów 1
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 20 Ohms 0.75W, 3/4W Solder Hook Panel Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 1 Turn Top Adjustment