35RAPC2AH3
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
35RAPC2AH3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35RAPC2AH3
Producent / marka: Conxall / Switchcraft
Opis produktu CONN JACK MONO 3.5MM R/A
Arkusze danych: 35RAPC2AH3.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35RAPC2AH3
Part Number 35RAPC2AH3 Producent Conxall / Switchcraft
Opis CONN JACK MONO 3.5MM R/A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 47289 pcs Arkusz danych 35RAPC2AH3.pdf
Napięcie - znamionowe - Rozmiar wątku M6
Zakończenie Solder Linie sygnałowe Mono
Zastawianie Unshielded Seria 35
Zespół Hole Size - Opakowania Bulk
Inne nazwy 35RAPC2AH3-ND
SC2399
temperatura robocza -
Długość / głębokość łączenia - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Przełącznik wewnętrzny (e) Single Switch
Kolor izolacji - Przemysł uznany średnica łączenia 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
zawiera 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 Washer Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT)
Płeć Female cechy Mounting Hardware, Thread Lock
szczegółowy opis 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Mono Connector Solder Kontakt Materiał - Poszycie Silver
Materiał styków Copper Alloy Typ złącza Phone Jack
Otwarcie kablowa - Body Material Brass
Kolor nadwozia Silver, Black Rzeczywisty Średnica 0.142" (3.60mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
35RAPC2AV
35RAPC2AV
Producenci: Conxall / Switchcraft
Opis: CONN JACK MONO 3.5MM R/A
Na stanie: 91461 pcs
Pobieranie: 35RAPC2AV.pdf
RFQ
35R-2515
35R-2515
Producenci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: NEON PANEL INDICATOR 250V
Na stanie: 30764 pcs
Pobieranie: 35R-2515.pdf
RFQ
35R-2517T
35R-2517T
Pobieranie: 35R-2517T.pdf
35RAPC2AV4
35RAPC2AV4
Opis: CONN JACK MONO 3.5MM R/A
Pobieranie: 35RAPC2AV4.pdf
Pobieranie: 35R-2517.pdf