35HDRANN
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
35HDRANN Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35HDRANN
Producent / marka: Conxall / Switchcraft
Opis produktu CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Arkusze danych: 35HDRANN.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35HDRANN
Part Number 35HDRANN Producent Conxall / Switchcraft
Opis CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15162 pcs Arkusz danych 35HDRANN.pdf
Napięcie - znamionowe 250VAC, 140VDC Rozmiar wątku -
Zakończenie Solder Linie sygnałowe Stereo (3 Conductor, TRS)
Zastawianie Shielded Seria 35HD
Zespół Hole Size - Opakowania Bulk
Inne nazwy 35HDRANN-ND
SC1454
temperatura robocza -
Długość / głębokość łączenia 0.510" (13.00mm) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Kolor izolacji - Przemysł uznany średnica łączenia 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
zawiera 3 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 1 Insulator Tube Materiał obudowy Brass
Płeć Male cechy -
szczegółowy opis 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Plug Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder Aktualna ocena 4A
Kontakt Materiał - Poszycie Nickel Materiał styków Brass
Typ złącza Phone Plug Otwarcie kablowa 0.290" (7.37mm)
Body Material Brass Kolor nadwozia Silver
Rzeczywisty Średnica 0.138" (3.50mm)