DOC102F-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOC102F-010.0M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DOC102F-010.0M
Producent / marka: Connor-Winfield
Opis produktu OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD
Arkusze danych: DOC102F-010.0M.pdf
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DOC102F-010.0M
Part Number DOC102F-010.0M Producent Connor-Winfield
Opis OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2700 pcs Arkusz danych DOC102F-010.0M.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj OCXO
Rozmiar / Wymiar 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) Seria DOC
oceny - Opakowania Original-Reel®
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVCMOS
Inne nazwy CW702-6 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.307" (7.80mm) Funkcjonować -
Stabilność częstotliwości ±100ppb Częstotliwość 10MHz
szczegółowy opis 10MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) -