6STF50PAM05B20X
ConecConec
Conec
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6STF50PAM05B20X
Producent / marka: Conec
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Arkusze danych:
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6STF50PAM05B20X
Part Number 6STF50PAM05B20X Producent Conec
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1365 pcs Arkusz danych
wire Gauge 26 AWG napięcie znamionowe 100V
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 5 (DD, D)
Shell Materiał, wykończenie Copper Alloy, Tin Plated Seria -
Opakowania - temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Liczba rzędów 3 Liczba biegunów 50
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Materiał obudowy Thermoplastic Reportaż z kołnierzem Mating Side, Female Screwlock (M3)
cechy Filter, Grounding Indents szczegółowy opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal