6STF15PCR01B20X
ConecConec
Conec
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6STF15PCR01B20X
Producent / marka: Conec
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Arkusze danych:
120 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6STF15PCR01B20X
Part Number 6STF15PCR01B20X Producent Conec
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4017 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Brass, Tin Plated Seria -
Opakowania Bulk temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 15
Rodzaj mocowania Through Hole Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof Materiał obudowy Polyester, Glass Filled
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (M3) cechy Filter, Grounding Indents
szczegółowy opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena -