6STD09PAM99B20X
ConecConec
Conec
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6STD09PAM99B20X
Producent / marka: Conec
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT
Arkusze danych: 6STD09PAM99B20X.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6STD09PAM99B20X
Part Number 6STD09PAM99B20X Producent Conec
Opis CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5238 pcs Arkusz danych 6STD09PAM99B20X.pdf
wire Gauge 20 AWG napięcie znamionowe 125V
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 1 (DE, E)
Shell Materiał, wykończenie Copper Alloy, Tin Plated Seria -
Opakowania - temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 9
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
cechy Grounding Indents szczegółowy opis 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal