6HDD26PAM99B70X
ConecConec
Conec
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6HDD26PAM99B70X
Producent / marka: Conec
Opis produktu CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Arkusze danych: 6HDD26PAM99B70X.pdf
29 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6HDD26PAM99B70X
Part Number 6HDD26PAM99B70X Producent Conec
Opis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3942 pcs Arkusz danych 6HDD26PAM99B70X.pdf
wire Gauge 22 AWG napięcie znamionowe 60V
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A) High Density
Shell Materiał, wykończenie Copper Alloy, Tin Plated Seria -
Opakowania - temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Liczba rzędów 3 Liczba biegunów 26
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
cechy Grounding Indents, Mounting Hardware szczegółowy opis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 3A Contact Type Signal