TV50C150JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV50C150JB-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV50C150JB-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Arkusze danych: TV50C150JB-G.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV50C150JB-G
Part Number TV50C150JB-G Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77254 pcs Arkusz danych TV50C150JB-G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 15V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 24.4V
Napięcie - podziały (min) 16.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMC) Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 3000W (3kW)
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AB, SMC
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 206.97A