TV30C130JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV30C130JB-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC
Arkusze danych: TV30C130JB-G.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV30C130JB-G
Part Number TV30C130JB-G Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 143607 pcs Arkusz danych TV30C130JB-G.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 14.4V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 13V Napięcie - Podział DO-214AB, (SMC)
Rodzaj Zener Seria -
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 3000W (3kW) Moc - Peak Pulse 139.53A
Polaryzacja DO-214AB, SMC temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta TV30C130JB-G Opis TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 21.5V Pojemność @ Częstotliwość -