TV15C430JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C430JB-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV15C430JB-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Arkusze danych: TV15C430JB-G.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV15C430JB-G
Part Number TV15C430JB-G Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 182075 pcs Arkusz danych TV15C430JB-G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 43V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 69.4V
Napięcie - podziały (min) 47.8V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMC) Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AB, SMC
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 21.61A