TV15C181JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C181JB-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV15C181JB-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 180V 291.6V DO214AB
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV15C181JB-HF
Part Number TV15C181JB-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 180V 291.6V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 189578 pcs Arkusz danych
Napięcie - Reverse patowa (typ) 180V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 291.6V
Napięcie - podziały (min) 200V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMC) Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AB, SMC
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 5.14A