TV15C161J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C161J-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV15C161J-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV15C161J-HF
Part Number TV15C161J-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 160V 259V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 185799 pcs Arkusz danych
Napięcie - Reverse patowa (typ) 160V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 259V
Napięcie - podziały (min) 178V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMC)
Seria - Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AB, SMC temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 5.79A Pojemność @ Częstotliwość -