TV15C131J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C131J-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV15C131J-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Arkusze danych: TV15C131J-G.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV15C131J-G
Part Number TV15C131J-G Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 130V 209V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 217435 pcs Arkusz danych TV15C131J-G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 130V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 209V
Napięcie - podziały (min) 144V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMC)
Seria - Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AB, SMC temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 7.18A Pojemność @ Częstotliwość -