TV06B7V5JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B7V5JB-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV06B7V5JB-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB
Arkusze danych: TV06B7V5JB-G.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV06B7V5JB-G
Part Number TV06B7V5JB-G Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 364508 pcs Arkusz danych TV06B7V5JB-G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 7.5V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 12.9V
Napięcie - podziały (min) 8.33V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMB (DO-214AA) Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AA, SMB
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 46.51A