TV06B160J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B160J-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV06B160J-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 16V 26V SMB
Arkusze danych: TV06B160J-G.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV06B160J-G
Part Number TV06B160J-G Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 16V 26V SMB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 372020 pcs Arkusz danych TV06B160J-G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 16V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 26V
Napięcie - podziały (min) 17.8V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMB (DO-214AA)
Seria - Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 600W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AA, SMB temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 23.08A Pojemność @ Częstotliwość -