TV06B130JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B130JB-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV06B130JB-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 13V 21.5V SMB
Arkusze danych: TV06B130JB-HF.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV06B130JB-HF
Part Number TV06B130JB-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 13V 21.5V SMB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 407989 pcs Arkusz danych TV06B130JB-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 13V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 21.5V
Napięcie - podziały (min) 14.4V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMB (DO-214AA) Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AA, SMB
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 27.91A