TV04A360J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV04A360J-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV04A360J-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 36V 58.1V SMA
Arkusze danych: TV04A360J-G.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV04A360J-G
Part Number TV04A360J-G Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 36V 58.1V SMA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 674495 pcs Arkusz danych TV04A360J-G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 36V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 58.1V
Napięcie - podziały (min) 40V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMA (DO-214AC)
Seria - Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 400W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AC, SMA temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 6.88A Pojemność @ Częstotliwość -