TV04A300JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV04A300JB-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV04A300JB-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 30V 48.4V SMA
Arkusze danych: TV04A300JB-G.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV04A300JB-G
Part Number TV04A300JB-G Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 30V 48.4V SMA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 558365 pcs Arkusz danych TV04A300JB-G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 30V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 48.4V
Napięcie - podziały (min) 33.3V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMA (DO-214AC) Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 400W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AC, SMA
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 8.26A