TV02W510-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV02W510-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV02W510-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 51V 82.4V SOD123
Arkusze danych: TV02W510-HF.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV02W510-HF
Part Number TV02W510-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 51V 82.4V SOD123 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 603335 pcs Arkusz danych TV02W510-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 51V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 82.4V
Napięcie - podziały (min) 56.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SOD-123
Seria - Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 200W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SOD-123 temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 2.43A Pojemność @ Częstotliwość -