TV02W360-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV02W360-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV02W360-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 36V 58.1V SOD123
Arkusze danych: TV02W360-HF.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV02W360-HF
Part Number TV02W360-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 36V 58.1V SOD123 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 543470 pcs Arkusz danych TV02W360-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 36V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 58.1V
Napięcie - podziały (min) 40V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SOD-123
Seria - Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 200W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SOD-123 temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 3.44A Pojemność @ Częstotliwość -