TV02W110B-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV02W110B-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TV02W110B-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 11V 18.2V SOD123
Arkusze danych: TV02W110B-G.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TV02W110B-G
Part Number TV02W110B-G Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 11V 18.2V SOD123 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 545743 pcs Arkusz danych TV02W110B-G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 11V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 18.2V
Napięcie - podziały (min) 12.2V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SOD-123 Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 200W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SOD-123
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 10.99A