SB2100E-G
Comchip TechnologyComchip Technology
SB2100E-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SB2100E-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO15
Arkusze danych: SB2100E-G.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SB2100E-G
Part Number SB2100E-G Producent Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO15 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 772086 pcs Arkusz danych SB2100E-G.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 850mV @ 2A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 100V
Dostawca urządzeń Pakiet DO-15 Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-204AC, DO-15, Axial Inne nazwy 641-1415-2
SB2100E
Temperatura pracy - złącze -65°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
szczegółowy opis Diode Schottky 100V 2A Through Hole DO-15 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 500µA @ 100V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 2A Pojemność @ VR F -