CZRUR52C6V8
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRUR52C6V8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CZRUR52C6V8
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE ZENER 6.8V 150MW 0603
Arkusze danych: CZRUR52C6V8.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CZRUR52C6V8
Part Number CZRUR52C6V8 Producent Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 6.8V 150MW 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1004440 pcs Arkusz danych CZRUR52C6V8.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 6.8V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 900mV @ 10mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet 0603/SOD-523F
Seria - Moc - Max 150mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD, No Lead
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja (Max) (Zzt) 8 Ohms