CZRUR52C30
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRUR52C30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CZRUR52C30
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE ZENER 30V 150MW 0603
Arkusze danych: CZRUR52C30.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CZRUR52C30
Part Number CZRUR52C30 Producent Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 30V 150MW 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 908253 pcs Arkusz danych CZRUR52C30.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 30V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 900mV @ 10mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet 0603/SOD-523F
Seria - Moc - Max 150mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD, No Lead
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja (Max) (Zzt) 80 Ohms
szczegółowy opis Zener Diode 30V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 100nA @ 23V
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
CZRUR52C39
CZRUR52C39
Producenci: Comchip Technology
Opis: DIODE ZENER 39V 150MW 0603
Na stanie: 897433 pcs
Pobieranie: CZRUR52C39.pdf
RFQ
CZRUR52C30-HF
CZRUR52C30-HF
Producenci: Comchip Technology
Opis: DIODE ZENER 30V 150MW 0603
Na stanie: 916111 pcs
Pobieranie: CZRUR52C30-HF.pdf
RFQ
CZRUR52C36
CZRUR52C36
Opis: DIODE ZENER 36V 150MW 0603
Pobieranie: CZRUR52C36.pdf
CZRUR52C36-HF
CZRUR52C36-HF
Pobieranie: CZRUR52C36-HF.pdf
CZRUR52C3
CZRUR52C3
Opis: DIODE ZENER 3V 150MW 0603