CZRU52C6V8
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRU52C6V8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CZRU52C6V8
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE ZENER 6.8V 150MW 0603
Arkusze danych: CZRU52C6V8.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CZRU52C6V8
Part Number CZRU52C6V8 Producent Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 6.8V 150MW 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 925649 pcs Arkusz danych CZRU52C6V8.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 6.8V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 900mV @ 10mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet 0603/SOD-523F
Seria - Moc - Max 150mW
Opakowania Original-Reel® Package / Case 2-SMD, No Lead
Inne nazwy 641-1032-6 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja (Max) (Zzt) 8 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 6.8V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 100nA @ 3V Podstawowy numer części CZRU52C6V8