CZRU52C3V9
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRU52C3V9 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CZRU52C3V9
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE ZENER 3.9V 150MW 0603
Arkusze danych: CZRU52C3V9.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CZRU52C3V9
Part Number CZRU52C3V9 Producent Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 3.9V 150MW 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1705751 pcs Arkusz danych CZRU52C3V9.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 3.9V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 900mV @ 10mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet 0603/SOD-523F
Seria - Moc - Max 150mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD, No Lead
Inne nazwy 641-1026-2 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja (Max) (Zzt) 95 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 3.9V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 10µA @ 1V Podstawowy numer części CZRU52C3V9