CZRT55C20-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRT55C20-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CZRT55C20-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE ZENER 20V 350MW SOT23
Arkusze danych: CZRT55C20-G.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CZRT55C20-G
Part Number CZRT55C20-G Producent Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 20V 350MW SOT23 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1368718 pcs Arkusz danych CZRT55C20-G.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 20V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 900mV @ 10mA
Tolerancja ±6% Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-3
Seria - Moc - Max 350mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja (Max) (Zzt) 55 Ohms
szczegółowy opis Zener Diode 20V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 100nA @ 14V