CZRQR52C15-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRQR52C15-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CZRQR52C15-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE ZENER 15V 125MW 0402
Arkusze danych: CZRQR52C15-HF.pdf
20000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CZRQR52C15-HF
Part Number CZRQR52C15-HF Producent Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 15V 125MW 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1548954 pcs Arkusz danych CZRQR52C15-HF.pdf
Napięcie - Izolacja 30 Ohm Napięcie - Podział 0402
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 125mW Polaryzacja 0402 (1006 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta CZRQR52C15-HF
Impedancja (Max) (Zzt) 15V Rozszerzony opis Zener Diode 125mW ±5% Surface Mount 0402
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Diode Configuration 100nA @ 11V
Opis DIODE ZENER 15V 125MW 0402 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 900mV @ 10mA