CZRF52C6V8-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRF52C6V8-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CZRF52C6V8-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE ZENER 6.8V 200MW 1005
Arkusze danych: CZRF52C6V8-HF.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CZRF52C6V8-HF
Part Number CZRF52C6V8-HF Producent Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 6.8V 200MW 1005 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 870994 pcs Arkusz danych CZRF52C6V8-HF.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 6.8V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 900mV @ 10mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet 1005/SOD-323F
Seria - Moc - Max 200mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1005 (2512 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja (Max) (Zzt) 8 Ohms