CZRER52C2V7
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRER52C2V7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CZRER52C2V7
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE ZENER 2.7V 150MW 0503
Arkusze danych: CZRER52C2V7.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CZRER52C2V7
Part Number CZRER52C2V7 Producent Comchip Technology
Opis DIODE ZENER 2.7V 150MW 0503 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 749337 pcs Arkusz danych CZRER52C2V7.pdf
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 2.7V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 900mV @ 10mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet 0503 (1308 Metric)
Seria - Moc - Max 150mW
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0503 (1308 Metric)
Inne nazwy 641-1309-2
CZRER52C2V7-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja (Max) (Zzt) 83 Ohms szczegółowy opis Zener Diode 2.7V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 75µA @ 1V Podstawowy numer części CZRER52C2V7