CDBM120-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CDBM120-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 20V 1A MINISMA
Arkusze danych: CDBM120-HF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CDBM120-HF
Part Number CDBM120-HF Producent Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 20V 1A MINISMA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5685 pcs Arkusz danych CDBM120-HF.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) Schottky Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1A (DC)
Napięcie - Podział Mini SMA/SOD-123 Seria -
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Odwrócona Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odporność @ Jeżeli F 120pF @ 4V, 1MHz Polaryzacja SOD-123T
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta CDBM120-HF Rozszerzony opis Diode Schottky 20V 1A (DC) Surface Mount Mini SMA/SOD-123
Diode Configuration 500µA @ 20V Opis DIODE SCHOTTKY 20V 1A MINISMA
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 500mV @ 1A Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 20V
Pojemność @ VR F -50°C ~ 125°C