CDBFR03100-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBFR03100-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CDBFR03100-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 300MA 1005
Arkusze danych: CDBFR03100-HF.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CDBFR03100-HF
Part Number CDBFR03100-HF Producent Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 300MA 1005 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1675856 pcs Arkusz danych CDBFR03100-HF.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 820mV @ 300mA Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 100V
Dostawca urządzeń Pakiet 1005/SOD-323F Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1005 (2512 Metric) Inne nazwy 641-1782-2
Temperatura pracy - złącze -40°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
szczegółowy opis Diode Schottky 100V 300mA Surface Mount 1005/SOD-323F Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 50µA @ 100V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 300mA Pojemność @ VR F 25pF @ 1V, 1MHz